Všechny pojišťovny nyní plánují skokové zdražení povinného ručení. Některé již zdražily, jiné se k tomu v těchto dnech chystají. Zdůvodňují to novou povinností pojišťoven odvádět nejméně tři procenta z přijatého povinného ručení na financování hasičů a některými novinkami občanského zákoníku.

O zdražení pojistky se majitel vozu často dozví až těsně před koncem platnosti smlouvy z dopisu od poskytovatele pojištění. „Smlouvu sice může dotyčný vypovědět do měsíce od oznámení nové ceny povinného ručení, často ale rozhodnutí nechá na poslední chvíli. A pak už nemusí být na případnou změnu pojišťovny dostatek času. A tak člověk platí dál a vyšší částky,“ upozorňuje Martin Špaček z portálu Sfinance.cz.

„Hlavní zásadou pro získání levné pojistky je nebourat a být aktivní při vyjednávání o ceně,“ je přesvědčen makléř Štěpán Zmátlo.

Pokud řidič nemá vyjetý maximální možný bonus, doporučuje sjednat si takové povinné ručení, kde se za pojistné období nezapočítává jedna zaviněná škoda do systému bonus/malus.

„A to i přes mírné navýšení základní ceny povinného ručení. Protože bezeškodní bonus za jízdu bez nehody je hlavním nositelem levné pojistky,“ doplnil Zmátlo.

Běžně je podle něj obchodní sleva jen pro ty motoristy, kteří neměli například za poslední dva roky nehodu. Při schvalování individuální obchodní slevy je pak nehodovost klienta zásadním kritériem pro její udělení.

 

Zdroj: www.novinky.cz

Finanční pomoc, s.r.o.

O. Peška 343
272 01 Kladno
Tel: +420 723 777 111 
info@zastaveni-drazby.cz

Finanční pomoc, s.r.o.
Sídlo společnosti:

O. Peška 343
272 01 Kladno

IČ : 02189402


Tel: +420 723 777 111
info@zastaveni-drazby.cz

Zastavení dražby

Je proti Vaší osobě nařízena exekuční dražba a exekutor Vás chce připravit o střechu nad hlavou? Pak jste tu správně!

Naše společnost Vám je schopna zajistit zrušení nařízené dražby a poskytne Vám tak až několikaměsíční ochranu, kdy nebude moci žádný exekutor Vaši nemovitost zpeněžit a Vy tak budete mít cenný časový prostor k dalšímu řešení Vaší situace.

Zjištění dluhů

Pomůžeme vám zjistit, kde všude dluží, či zda máte dluhy, které jsou již vymáhány exekučně. Naše společnost Vám pomůže získat tzv. dluhovou exekuční mapu, neboli zjistit všechny nařízené exekuce na Vaši osobu a zároveň zjistiti konkrétní aktuální dlužnou částku, totožnost věřitele a další potřebné informace.

Proč MY?

  • Jsme firma profesionálu.
  • Garantujeme 100% úspěšnost zastavení dražby
  • Garance vrácení financí.
  • Profesionální právní služby.
  • Férový přístup.
  • Maximální diskrétnost – neptáme se proč máte dluhy, ale řešíme je s Vámi!