2810 15

Sedm set tisíc Čechů neplatí včas za služby a půjčky

Záznam v obávaném seznamu neplatičů, vedeném mobilními operátory, dodavateli energií, bankami a úvěrovými firmami, má 700 tisíc Čechů. Nejvíce na severu republiky.      

0410 15

Půl miliónu Čechů dluží tolik, že to už asi nevrátí

Na 490 tisíc obyvatel Česka dluží takové peníze, že už je zřejmě nikdy nevrátí. Na krku mají v průměru více než tři exekuce a to je pro většinu z nich obtížně zvladatelný závazek.  

1409 15

Exekuce řežou i nemocenskou, dlužníci jsou zaskočeni

Práce je nejistá a za málo peněz, složenky se valí, věřitelé mě uhánějí – tak „se hodím marod“. Takto kritickou existenční situaci řeší s pomocí doktorů mnoho lidí bez úspor s pocitem, že dostanou na nemocenské aspoň něco jistého a exekuce oddálí. Omyl. Exekučně se krátí nemocenská, ale třeba i důchody, a to i ty invalidní.

0409 15

Nejčastější důvody zadlužování v ČR

Na začátku si lidé většinou pořídí půjčku, kterou jsou schopni bez potíží splácet. Mnohdy se ale časem seběhne něco neočekávaného, člověk přijde o práci, dojde k rozvodu nebo třeba ke zranění, kvůli kterému nemůže člověk vykonávat svou práci, a je postaven do situace, se kterou nepočítal. Najedou se změní domácí rozpočet a nezbývají prostředky na splácení. Co teď?  

1708 15

Mladí lidé se vrhají do půjček – stále více ale nezvládají jejich splácení

Mladí Češi se čím dál více zadlužují hned po dosažení plnoletosti, často kvůli věcem, které ani nutně nepotřebují. Mnoho z nich poté nezvládá vypůjčené peníze vracet.

2307 15

Soudy musí před exekucí hledat na internetu předmanželské smlouvy

Od 1. července musí soudy před nařízením exekuce zkoumat, zda dlužník nemá uzavřenu předmanželskou smlouvu. Ta může být – i když nepovinně – veřejně přístupná na internetu v Seznamu listin vedeném Notářskou komorou. Vyplývá to z novely exekučního zákona, která první den prázdnin nabyla účinnosti. Majetek vyloučený smluvně do vlastnictví partnera dlužníka vymáhat nelze.

3004 15

Lidí s více exekucemi dramaticky přibývá, běžně jich mají na krku přes deset

Počet lidí, kteří mají na krku tři a více exekucí, dramaticky stoupá. Za poslední rok a půl se jejich počet zvýšil o 50 procent na 350 tisíc lidí. O plných 92 procent se zvýšil i počet lidí, kteří mají deset a více exekucí. Těchto nešťastníků už je téměř 100 tisíc. Plyne to ze statistik Exekutorské komory ČR.

1104 15

Půjčky nesplácí 290 tisíc Čechů

Půjčky a úvěry nesplácí celkem 290 tisíc Čechů. Splátku bance nebo úvěrové společnosti tito dlužníci neposlali již více než tři měsíce a úvěr jim byl tzv. zesplatněn. To znamená, že věřitel už neurguje jednotlivé splátky, ale vymáhá celou dlužnou částku najednou, včetně penále, úroků a nákladů na právníky.

0712 14

Drobné půjčky = cesta do pekel.

Stále více lidí řeší problémy s nedostatkem peněz půjčováním u pochybných firem. Zadluží se sice jen kvůli pár tisícům, které jim chybí před výplatou, nebo aby si pořídili nějakou vysněnou věc, výsledná částka je však mnohdy srazí na kolena.

0410 14

Češi platí dluhy, až když jim jde o majetek

Co národ, to jiný postoj k závazkům. Zatímco například Poláci ke svým dluhům přistupují velmi ukázněně, u Čechů je v postoji k dluhům znát typická bezstarostnost, která trvá do okamžiku, než se ocitne v ohrožení jejich majetek. Nenechte svou situaci zajít až takto daleko, a obraťte se na NÁS - Specialistu na oddlužení a exekuce. Půjčka Vaše problémy nevyřeší, MY ANO.

Finanční pomoc, s.r.o.

O. Peška 343
272 01 Kladno
Tel: +420 723 777 111 
info@zastaveni-drazby.cz

Finanční pomoc, s.r.o.
Sídlo společnosti:

O. Peška 343
272 01 Kladno

IČ : 02189402


Tel: +420 723 777 111
info@zastaveni-drazby.cz

Zastavení dražby

Je proti Vaší osobě nařízena exekuční dražba a exekutor Vás chce připravit o střechu nad hlavou? Pak jste tu správně!

Naše společnost Vám je schopna zajistit zrušení nařízené dražby a poskytne Vám tak až několikaměsíční ochranu, kdy nebude moci žádný exekutor Vaši nemovitost zpeněžit a Vy tak budete mít cenný časový prostor k dalšímu řešení Vaší situace.

Zjištění dluhů

Pomůžeme vám zjistit, kde všude dluží, či zda máte dluhy, které jsou již vymáhány exekučně. Naše společnost Vám pomůže získat tzv. dluhovou exekuční mapu, neboli zjistit všechny nařízené exekuce na Vaši osobu a zároveň zjistiti konkrétní aktuální dlužnou částku, totožnost věřitele a další potřebné informace.

Proč MY?

  • Jsme firma profesionálu.
  • Garantujeme 100% úspěšnost zastavení dražby
  • Garance vrácení financí.
  • Profesionální právní služby.
  • Férový přístup.
  • Maximální diskrétnost – neptáme se proč máte dluhy, ale řešíme je s Vámi!