100% ÚSPĚŠNOST ZASTAVENÍ DRAŽBY GARANTOVANÁ VRÁCENÍM VŠECH FINANCÍ

Zde bychom Vám rádi představili některé zkušenosti a názory našich klientů, kteří se rozhodli využít služeb naší společnosti. Vzhledem k tomu, že v našem týmu naleznete pouze vysokoškolsky vzdělané pracovníky v oboru práva, jsou naše služby nanejvýše profesionální. Poskytujeme garanci, že exekuční dražba neproběhne. Toto garantujeme v písemné smlouvě vrácením všech financí. Naše úspěšnost je 100%. Pevně věříme, že také díky přečtení části našich referencí se rozhodnete obrátit s požadavkem na pomoc se zastavením dražby právě na naši společnost. I pokud se momentálně nacházíte v situaci, která Vám přijde jako neřešitelná, vždy má smysl se alespoň pokusit ji řešit. Pamatujte, že každý dluh má své řešení!

 

Finanční pomoc, s.r.o.

O. Peška 343
272 01 Kladno
Tel: +420 723 777 111 
info@zastaveni-drazby.cz

Finanční pomoc, s.r.o.
Sídlo společnosti:

O. Peška 343
272 01 Kladno

IČ : 02189402


Tel: +420 723 777 111
info@zastaveni-drazby.cz

Zastavení dražby

Je proti Vaší osobě nařízena exekuční dražba a exekutor Vás chce připravit o střechu nad hlavou? Pak jste tu správně!

Naše společnost Vám je schopna zajistit zrušení nařízené dražby a poskytne vám tak až několikaměsíční ochranu, kdy nebude moci žádný exekutor Vaši nemovitost zpeněžit a vy tak budete mít cenný časový prostor k dalšímu řešení Vaší situace.

Zjištění dluhů

Pomůžeme vám zjistit, kde všude dluží, či zda máte dluhy, které jsou již vymáhány exekučně. Naše společnost Vám pomůže získat tzv. dluhovou exekuční mapu, neboli zjistit všechny nařízené exekuce na Vaši osobu a zároveň zjistiti konkrétní aktuální dlužnou částku, totožnost věřitele a další potřebné informace.

Proč MY?

  • Jsme firma profesionálu.
  • Garantujeme 100% úspěšnost zastavení dražby
  • Garance vrácení financí.
  • Profesionální právní služby.
  • Férový přístup.
  • Maximální diskrétnost – neptáme se proč máte dluhy, ale řešíme je s Vámi!