1104 16

Každý pátý Čech žije od výplaty k výplatě

Více než polovina Čechů si pravidelně každý měsíc odloží nějaké peníze stranou. V průměru tak spoříme 1700 korun měsíčně. Na druhou stranu ale pětina lidí v průběhu měsíce utratí vše, co vydělá.  

2201 14

Jak zatočit s vánočnímy dluhy?

Vánoce dokáží pořádně provětrat peněženku. Málokomu se podaří dodržet maximální výši útraty, kterou si před svátky stanovil. Vidina nezapomenutelných chvil u vánočního stromečku je tak pro mnohé dostatečným důvodem pro podání žádosti o půjčku.

2109 14

Češi se bojí vysokých dluhů, spadnout do nich může kdokoliv

Každý třetí obyvatel České republiky se obává, že se může dostat do finančních problémů a zadlužit se. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM/MARK pro společnost KRUK Česká a Slovenská republika.

0201 14

V listopadu zkrachovalo rekordních 550 firem

V listopadu postihlo krach 130 obchodních společností, což je oproti říjnu o 18 bankrotů víc. K tomu zbankrotovalo 420 fyzických osob podnikatelů, v meziměsíčním srovnání o 34 víc. Celkově tak jde letos o nejvyšší počet bankrotů v jednom měsíci, vyplývá z analýzy společnosti CRIF – Czech Credit Bureau.

0511 13

Dluhy českých domácností tvoří ze dvou třetin hypotéky

V zadlužení českých rodin hrají dominantní roli hypoteční úvěry. Aktuálně dosahují již téměř 860 miliard korun, tvoří tedy více než dvě třetiny dluhů domácností. Zbytek tvoří spotřebitelské úvěry, nákupy na splátky, kontokorenty, kreditní karty a leasing.

Finanční pomoc, s.r.o.

O. Peška 343
272 01 Kladno
Tel: +420 723 777 111 
info@zastaveni-drazby.cz

Finanční pomoc, s.r.o.
Sídlo společnosti:

O. Peška 343
272 01 Kladno

IČ : 02189402


Tel: +420 723 777 111
info@zastaveni-drazby.cz

Zastavení dražby

Je proti Vaší osobě nařízena exekuční dražba a exekutor Vás chce připravit o střechu nad hlavou? Pak jste tu správně!

Naše společnost Vám je schopna zajistit zrušení nařízené dražby a poskytne Vám tak až několikaměsíční ochranu, kdy nebude moci žádný exekutor Vaši nemovitost zpeněžit a Vy tak budete mít cenný časový prostor k dalšímu řešení Vaší situace.

Zjištění dluhů

Pomůžeme vám zjistit, kde všude dluží, či zda máte dluhy, které jsou již vymáhány exekučně. Naše společnost Vám pomůže získat tzv. dluhovou exekuční mapu, neboli zjistit všechny nařízené exekuce na Vaši osobu a zároveň zjistiti konkrétní aktuální dlužnou částku, totožnost věřitele a další potřebné informace.

Proč MY?

  • Jsme firma profesionálu.
  • Garantujeme 100% úspěšnost zastavení dražby
  • Garance vrácení financí.
  • Profesionální právní služby.
  • Férový přístup.
  • Maximální diskrétnost – neptáme se proč máte dluhy, ale řešíme je s Vámi!