Byla nařízena dražba na Vaši nemovitost? Pomůžeme Vám ji zastavit!

Pokud na Vás či Vaše blízké byla nařízena exekuční dražba, pomůžeme Vám ji zrušit! Náš tým zajistí zrušení nařízené dražby se 100 % garancí.

Schyluje se k prodeji vaší nemovitosti prostřednictvím exekuční dražby a zbývá například jen 48 hodin do začátku dražby? Ani to nemusí být problém a pravděpodobně i  Vám dokážeme pomoci dražbu zrušit. Stačí nás kontaktovat!

Náš tým pracovníku je Vám k dispozici na telefonním čísle (+420) 723 777 111 (uvedené číslo stačí prozvonit, obratem Vám zavoláme zpět na naše náklady). Další z možností je podpora na e-mailu info@zastaveni-drazby.cz , kde Vás budeme s odpovědí kontaktovat co nejdříve, z pravidla nejpozději do 12 hodin. Třetí možností je vyplnění našeho kontaktního formuláře zde na webu.

Pracovní doba pro komunikaci prostřednictvím výše uvedených kontaktů je Pondělí – Pátek 9:00h – 19:00h.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Finanční pomoc, s.r.o.

O. Peška 343
272 01 Kladno
Tel: +420 723 777 111 
info@zastaveni-drazby.cz

Finanční pomoc, s.r.o.
Sídlo společnosti:

O. Peška 343
272 01 Kladno

IČ : 02189402


Tel: +420 723 777 111
info@zastaveni-drazby.cz

Zastavení dražby

Je proti Vaší osobě nařízena exekuční dražba a exekutor Vás chce připravit o střechu nad hlavou? Pak jste tu správně!

Naše společnost Vám je schopna zajistit zrušení nařízené dražby a poskytne vám tak až několikaměsíční ochranu, kdy nebude moci žádný exekutor Vaši nemovitost zpeněžit a vy tak budete mít cenný časový prostor k dalšímu řešení Vaší situace.

Zjištění dluhů

Pomůžeme vám zjistit, kde všude dluží, či zda máte dluhy, které jsou již vymáhány exekučně. Naše společnost Vám pomůže získat tzv. dluhovou exekuční mapu, neboli zjistit všechny nařízené exekuce na Vaši osobu a zároveň zjistiti konkrétní aktuální dlužnou částku, totožnost věřitele a další potřebné informace.

Proč MY?

  • Jsme firma profesionálu.
  • Garantujeme 100% úspěšnost zastavení dražby
  • Garance vrácení financí.
  • Profesionální právní služby.
  • Férový přístup.
  • Maximální diskrétnost – neptáme se proč máte dluhy, ale řešíme je s Vámi!